hakkımda

Dr. Levent Arslan

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini alan Op. Dr. Levent ARSLAN, uzmanlık eğitimini Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. Zorunlu hizmetini İstanbul Arnavutköy Devlet Hastanesi ve Diyarbakır Silvan Devlet Hastanesinde yaptıktan sonra İstanbul’a dönerek 7 yıl bir özel hastanede çalıştı.
Ağustos 2020 ve Mart 2024 arasında Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde görev aldıktan sonra buradan ayrılıp kendi özel muayenehanesinde hizmet vermeye başladı.

Uzman Protez Cerrahisi Hizmetleri

Diz ve kalça protez cerrahisi konusunda uzman ekibimiz, yaşamınızı kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Hareket kısıtlılıklarınızı ortadan kaldırarak, aktif bir yaşam sürmenizi sağlıyoruz.

Modern ve Etkili Artroskopik Cerrahiler

Eklemlerinizdeki problemleri en etkili ve minimal invaziv yöntemlerle çözüyoruz. Diz, omuz, ayak bileği ve kalça artroskopisi alanındaki deneyimimizle, sağlığınıza kavuşmanızı sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarım

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, uzuvlarla (kollar ve bacaklar) ilgili görülen sorunlar için tedavi seçenekleri sunar. Bu sorunların bir kısmı doğumsal olabileceği gibi önemli bir kısmı kullanmaya ve travmaya bağlı oluşan sorunlardır. Özellikle ortalama
yaşam süresinin uzamasıyla birlikte görülme
01

Kliniğimiz

Uzman ekibimiz, sağlığınızı korumak ve iyileştirmek için size destek olmak için burada. En uygun tedavi seçeneklerini belirlemek ve size sağlıklı bir gelecek sağlamak için gereken adımları atmaya hazırız. Randevunuzu hızlı ve kolay bir şekilde almak
için bize ulaşın.
02

Hakkımda